top
Image Alt

Nowoczesne e-Nekrologi już dostępne na naszej stronie

Świat idzie coraz bardziej do przodu, wraz z nim rozwija się również branża funeralna. Nekrologi do dzisiaj tak dobrze znane z prasy codziennej, znalazły również zastosowanie w tej elektronicznej formie. Na stronie naszego zakładu pogrzebowego Credo oferujemy Państwu nowoczesne e-Nekrologi, za których pomocą w szybki i taktowny sposób można poinformować bliskich o zbliżającym się pogrzebie. 

Czym są e-Nekrologi 

E-Nekrolog to nowoczesna forma, która pełni podobną funkcję do tej znanej z prasy codziennej. Podstawową różnicę jest jednak to, że internetowy nekrolog jest o wiele bardziej skuteczny i umożliwia dotarcie do większego grona odbiorców, niż jego papierowy odpowiednik. Wynika to z malejącego czytelnictwa prasy codziennej i systematycznie rosnącej liczny użytkowników mediów społecznościowych. 

Możliwość udostępnień 

Nowoczesne nekrologi na naszej stronie umożliwiają za pomocą jednego przycisku, szybką publikację nekrologu w swoich mediach społecznościowych. Można do tego wybrać popularną platformę Facebook lub skopiować sam link, aby udostępnić informacje o pogrzebie w innych mediach. Dużym plusem internetowych nekrologów jest również możliwość większej personalizacji poprzez dodanie zdjęcia. 
Zgodnie z naszym motto – umiejętność pożegnań to sztuka – dbamy o każdy szczegół ostatniej drogi. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jako jedyni na pomorzu wprowadziliśmy bezpłatną usługę e-Nekrologów. Za pomocą internetowego epitafium mogą Państwo w godny sposób powiadomić znajomych i dalszą rodzinę o śmierci oraz dacie i miejscu pogrzebu.