top
Image Alt

Usługi kamieniarskie

Ważnym elementem pamięci o zmarłych jest troska o miejsce ich spoczynku. Dlatego to Zakład Pogrzebowy Credo z Sopotu udziela Państwu wszelkiej pomocy w wyborze odpowiedniego pomnika nagrobnego, a następnie w jego realizacji oraz montażu.

W naszym zakładzie pogrzebowym mogą zlecić Państwo wszelkie prace kamieniarskie – zarówno związane ze stworzeniem nowego nagrobka (najczęściej z wykorzystaniem granitu czy marmuru) – jak i ze zleceniem renowacji pomników już istniejących.

 

usługi kamieniarskie

 

Wśród form, które mogą Państwo u nas zamówić – są pomniki nagrobne pojedyncze, podwójne, urnowe, dziecięce, grobowce i wszystkie inne rodzaje produktów kamieniarskich. Niezależnie od formy zapewniamy dbałość o każdy etap procesu. Kierujemy się Państwa oczekiwaniami oraz życzeniami, troszcząc się, aby każde zlecenie – od fazy projektu i wyboru materiałów do realizacji i montażu – przebiegało bezproblemowo.

Zlecając usługi kamieniarskie w Zakładzie Pogrzebowym Credo w Sopocie mogą Państwo uniknąć różnorodnych kłopotów związanych ze zlecaniem tego typu prac firmom niesprawdzonym, co niejednokrotnie może skutkować niepotrzebnymi nieporozumieniami. Z nami zawsze mają Państwo pewność, że na pierwszym miejscu zatroszczymy się, aby zamówione u nas pomniki nagrobne były zawsze najwyższej jakości i mogły służyć przez długie lata.