top
Image Alt

O firmie

Zakład Pogrzebowy Credo to zespół profesjonalistów, którzy od 20 lat pracują w branży pogrzebowej. Najwyższa kultura osobista oraz znajomość nawet najbardziej zawiłych kwestii funeralnych pozwala nieustannie rozszerzać wachlarz usług pogrzebowych i podnosić ich poziom.

Zdobyte doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam zorganizować każdą usługę pogrzebową w przemyślany sposób, zdejmując z Klientów trud wszelkich kwestii, związanych z odejściem i ceremonią pożegnania Zmarłej osoby. Każde nasze działanie realizujemy sprawnie, kierując się najwyższą etyką zawodową. Od wielu lat jesteśmy członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej, stojącej na straży jakości wykonywanej przez nas pracy.

W ciągu wielu lat obecności w branży funeralnej nawiązaliśmy wiele kontaktów.  Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepszą jakość akcesoriów i atrakcyjną cenę za cały wachlarz usług pogrzebowych.

Całodobowa pomoc

Usługi Pogrzebowe Credo to gwarancja wsparcia dla rodziny lub bliskich Zmarłego w tym szczególnie delikatnym i bolesnym momencie, jakim jest żałoba. Jesteśmy po to, aby pomagać Państwu w tych chwilach, dlatego działamy uważnie, a jednocześnie dyskretnie. Nasz zakład pogrzebowy pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały rok, 24 godziny na dobę, także w dni wolne od pracy i w święta.

Umiejętność pożegnań to sztukaktórą poznaliśmy i stosujemy w codziennej pracy.

pogrzeby Credo