top
Image Alt

Przewóz zmarłych

Miejsce i czas, w którym następuje śmierć danej osoby, jest niemożliwe do przewidzenia. Dlatego tak ważne jest, aby – zwłaszcza w przypadku zgonu poza miejscowością zamieszkania – zadbać o przewóz zmarłych.

Może on odbywać się na krótszych bądź dłuższych trasach, obejmujących zarówno jedną miejscowość, ale także może istnieć konieczność przetransportowania ciała zmarłego na terenie danego województwa, między regionami bądź z przekroczeniem granicy kraju.

 

przewóz zmarłych

 

Zakład Pogrzebowy Credo z Sopotu, dysponując odpowiednią flotą pojazdów pogrzebowych najnowszej generacji, zapewnia przewóz zmarłych zarówno z miejsca zgonu do chłodni – czyli eksportację, przez całą dobę – jak i transport zmarłych na obszarze całej Polski.

Każdy z naszych pojazdów pogrzebowych – karawanów – jest okresowo kontrolowany zgodnie z normami higieniczno-sanitarnymi przewidzianymi przez przepisy prawa polskiego i międzynarodowego. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia do wykonywania krajowego i międzynarodowego transportu zmarłych. Zapewniamy też, że nasz personel dokłada zawsze wszelkich starań, aby wziąć na siebie nie tylko obowiązki związane z samym przewozem, jak i z niezbędnymi do jego realizacji formalnościami.