top
Image Alt

Pogrzeby wyznaniowe

Pogrzeby wyznaniowe to ostatnia posługa religijna, którą dany kościół albo związek wyznaniowy sprawuje względem osoby, która za życia wyznawała światopogląd religijny i która życzyła sobie, aby jej pochówek miał taki właśnie – religijny – charakter.

Zakład Pogrzebowy Credo z Sopotu zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych wszystkich rodzajów, w tym pogrzebów wyznaniowych, oferując rodzinom wszelkie wsparcie w tych delikatnych momentach, jakimi są chwile żałoby. Pracownicy firmy Credo pozostają do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

pogrzeby wyznaniowe

 

W przypadku organizacji uroczystości pogrzebowych o charakterze wyznaniowym – niezależnie od wyznania – Zakład Pogrzebowy Credo zapewnia troskę o każdy aspekt. Dokonujemy niezbędnych ustaleń w kancelariach parafii i w biurach związanych z różnymi instytucjami wyznaniowymi, oraz na cmentarzach. Firma nasza także, korzystając z usług sprawdzonych florystów, może się zająć stworzeniem dekoracji kwiatowych w kościele, kaplicy oraz na miejscu ceremonii – a wszystko to w porozumieniu z zarządcami miejsca czyli najczęściej proboszczami parafii czy administratorami cmentarzy parafialnych.